Konferencija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas siekiant užtikrinti geriausius vaiko interesus“

Balandžio 4 d. Raseinių pagalbos šeimai namuose vyko konferencija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas siekiant užtikrinti geriausius vaiko interesus“.

Konferencijos tikslas buvo suburti vaiko gerovės srityje dirbančius specialistus (vaiko teisių apsaugos specialistus, socialinius darbuotojus, atvejo vadybininkus, globos centro darbuotojus ir kitus specialistus, dirbančius su vaiku) globėjus, budinčius globotojus ir visus, kuriems svarbu vaikas ir jo interesų užtikrinimas.

Konferencijoje taip pat dalyvavo, sveikinimo žodžius ir padėką išreiškė Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Jonas Vazgys, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, mero patarėja Indrė Levickytė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė.

Konferencijos metu pranešimus skaitė: BĮ Raseinių pagalbos šeimai namų vyr. socialinė darbuotoja Danguolė Bakutienė, globos centro globos koordinatorė, atsakinga už centro veiklą Toma Snarskytė, valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atestuotas asmuo, globos koordinatorė Regina Juškienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos KAVTAS Raseinių rajone vyr. specialistės Lina Jašauskienė ir Dijana Selemonavičienė, BĮ Raseinių socialinių paslaugų centro pagalbos šeimai skyriaus atvejo vadybininkės Neringa Martinaitienė ir Sonata Viršilienė, socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Darina Brazienė ir Loreta Vaičekauskienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Modesta Čėsnienė.

Specialistai, dirbantys dėl vaiko geriausių interesų užtikrinimo, dalinosi gerąja patirtimi, praktine veikla, naudingomis ir aktualiomis žiniomis, informacija, siekiant glaudesnio, sklandesnio institucijų tarpusavio bendradarbiavimo dėl mūsų rajono vaikų gerovės ir ateities.

 

Skip to content